Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Новости >> Представлено шолом змішаної реальності Acer OJO 500 з вбудованою аудіосистемою і камерою стеження
Представлено шолом змішаної реальності Acer OJO 500 з вбудованою аудіосистемою і камерою стеження
30.08.2018, Broadcast
Представлено шолом змішаної реальності Acer OJO 500 з вбудованою аудіосистемою і камерою стеження

На світовій прес-конференції next@acer, що проходить у межах виставки IFA, компанія Acer представила Acer OJO 500 - новий шолом змішаної реальності на платформі Windows Mixed Reality. Новий шолом має унікальну розбірну конструкцію, що вирізняється надзвичайною гнучкістю, зручністю та гігієнічністю й дає змогу використовувати його як у приватних, так і в комерційних цілях.

Завдяки унікальній конструкції шолома Acer OJO 500 окуляри й оголів’я можна легко відокремлювати, суттєво спрощуючи зберігання й чистку шолома. Це особливо важливо для підприємців, які прагнуть, щоб їхніщ клієнти завжди мали чисті пристрої.

Шолом може мати як тверде, так і м’яке оголів’я. Обидва варіанти забезпечують зручну і водночас щільну посадку. М’яке оголів’я можна прати в пральній машині, а тверде має надзвичайно об’ємну підкладку, що гарантує надійну та комфортну фіксацію. Крім того, маску можна підняти, тому за потреби відповісти на телефонний виклик або поспілкуватися з людьми, що перебувають поруч, користувачу не доведеться знімати шолом.

Це перший шолом віртуальної реальності із вбудованою аудіосистемою, у якій втілено запатентовану технологію передачі звуку, що спрямовує звукові хвилі із вбудованих динаміків до вух користувача. Таким чином, шолом ідеально підходить для використання у громадських місцях, де користувачам не потрібно повністю втрачати зв’язок із дійсністю. Аудіосистема складається із вбудованих динаміків, запатентованої системи передачі звуку та вбудованого направленого мікрофона. Користувачі, що потребують більшої приватності та глибшого занурення у змішану реальність, можуть скористатися вбудованими навушниками твердого оголів’я або власними, якщо їх шолом має м’яке оголів’я. 

Шолом оснащено вбудованою камерою стеження. Шолом автоматично інсталює все необхідне ПЗ одразу після підключення до ПК із підтримкою платформи Windows Mixed Reality. Все це дає змогу підготувати шолом до роботи лише за 10 хвилин.

Шолом забезпечує високий рівень свободи дій, відстежуючи 6 типів руху: вперед/назад, вгору/вниз і вправо/вліво, а також обертання, поворот і нахил. Його оснащено кабелем для підключення до ПК через порт HDMI 2.0 і завантаження даних через роз’єм USB 3.0. Довжина кабелю становить 4 м. Її підібрано таким чином, щоб не обмежувати рухи користувача.

До комплекту поставки шолома Acer OJO 500 входять два контролери руху, що синхронізуються із ним за технологією Bluetooth. Контролери оснащено кнопками Windows 10 і сенсорними панелями, а також кнопками хвату, що забезпечують користувачу можливість взаємодіяти з цифровими об’єктами у змішаній реальності.

Шолом Acer OJO 500 побудовано на платформі Windows Mixed Reality, тому наразі на ньому підтримуються понад 2500 ігор і програм, які доступні в сервісах Steam VR і Microsoft Store. Для використання шолома потрібен сумісний ПК із ОС Windows. З системними вимогами можна ознайомитися тут.

Шолом Acer OJO 500 надійде до продажу в Україні у кінці листопада за ціною від 16 490 грн.

Теги:     Acer    IFA    VR
 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
10.09.2018
Лицензия IMAX Enhanced позволит пользователям выбрать устройства и контент, «обеспечивающие новый уровень качества погружения в картинку и звук».
08.09.2018
Это будет серия коротких видеороликов, в которых главными героями выступили те, кто обычно находится за кадром любимых зрителями проектов СТБ.
07.09.2018
4 сентября на канале ICTV стартует долгожданная премьера комедийного сериала «Папаньки» от «Дизель Студио».
07.09.2018
Уже четвертый раз украинцы будут выбирать блогеров нашей страны, которым доверяют.
Анонсы событий
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.