Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Кино >> Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»
Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»
03.08.2018, Татьяна Малева
Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»

В широкому прокаті фільм «Крістофер Робін», в якому ведмежатко Вінні, Поросятко, Тигрик, Віслючок, Кролик, Кенга, Ру і Сова вперше з’являться на екрані як тривимірні персонажі.

В центрі сюжета добре знайомій хлопчик Крістофер Робін (Юен Мак-Грегор), який влаштовувує неймовірні пригоди для своїх плюшевих друзів у Великому лісі. Але тепер він виріс і живе зі своєю сім'єю в Лондоні, намагаючись впоратися зі стресом, який переповнює його доросле життя. Він займає пост менеджера з ефективності в компанії «Вінслоу Лаггідж», і робота поглинає весь його час, залишаючи лічені хвилини на спілкування з рідними. Крістофер Робін з головою поринув у турботи і проблеми. Він давно забув ті чудові нескінченні дні, повні ігор і фантазій, якими було наповнене його дитинство.

Персонажі Крістофер Робін і ведмежатко Вінні-Пух вперше з'явилися у збірнику віршів Алана Мілна під назвою «Коли ми були дуже юні» у 1924 році. Книга оповідань Алана Мілна «Вінні-Пух» вийшла друком у 1926 році й досі вважається однією з найпопулярніших дитячих книг усіх часів.

Оригінальні акварельні ілюстрації Ернеста Шепарда до книг Алана Мілна зберігаються в Публічній Бібліотеці Нью-Йорка.

Зйомки картини «Крістофер Робін» відбувалися в павільйонах студії Shepperton Studios, яка розташована у Лондоні, і на різноманітних натурних локаціях по всій Великобританії. У зйомках було задіяно сімнадцять основних натурних локацій, серед яких вулиці та автомагістралі Лондона, перехрестя вулиць Грейт Сміт Стріт і Грейт Коледж Стріт, Ламбетський міст та віадук у графстві Дарем.

Прообразом Великого лісу з книг Алана Мілна, чарівного місця, де живуть плюшеві друзі Крістофера Робіна, і, де фантазія не знає меж, став ліс Ешдаун. Ці лісові краї, розташовані в графстві Сассекс, за 50 кілометрів від Лондона досі приваблюють тисячі туристів, які хочуть пройтись місцинами, описаними в книгах Мілна. Кілька сцен, дія яких розгортається у Великому лісі, були відзняті саме у лісі Ешдаун. Інші сцени було знято у Великому Віндзорському парку, на території якого розташовується Віндзорський замок - одна з офіційних резиденцій королеви Єлизавети, де вона проводить більшу частину часу.

На зйомках фільму «Крістофер Робін» особлива увага приділялася екологічності виробництва, щоб жодним чином не зашкодити екосистемі лісу. Знімальна група використовувала автомобілі з дуже низьким тиском у шинах, щоб не нанести пошкодження віковим деревам і не прим’яти рідкісні папоротники. Було встановлено спеціальні огороджувальні стовпчики з натягнутою стрічкою, таким чином члени знімальної групи розуміли, куди можна ходити, а куди не можна.

Оператор Маттіас Кьоніґсвізер вирішив зняти фільм на традиційні переносні камери, щоб рухи плюшевих персонажів виглядали більш правдиво. Під час пост-продакшену персонажів було анімовано та заселено у Лондон середини минулого століття і природні локації.

Плюшевих героїв фільму було виготовлено командою з візуальних ефектах компанії Animated Extras, лауреата премії «Оскар». Їх створювали з величезною турботою і теплом, так, наприклад, особливу увагу було приділено животику Вінні (щоб його одразу захотілося обняти), міміці Тигрика (щоб він міг чітко виразити подив, злість, радість) та Віслючка (він мав бути понурий і частково нерухомий).

«Крістофер Робін» гарне сімейне кіно, але звичайно саме дітлахам воно сподобається як найбільше.

 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
10.09.2018
Лицензия IMAX Enhanced позволит пользователям выбрать устройства и контент, «обеспечивающие новый уровень качества погружения в картинку и звук».
08.09.2018
Это будет серия коротких видеороликов, в которых главными героями выступили те, кто обычно находится за кадром любимых зрителями проектов СТБ.
07.09.2018
4 сентября на канале ICTV стартует долгожданная премьера комедийного сериала «Папаньки» от «Дизель Студио».
07.09.2018
Уже четвертый раз украинцы будут выбирать блогеров нашей страны, которым доверяют.
Анонсы событий
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.