Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Кино >> В прокаті історична драма «Таємний щоденник Симона Петлюри»
В прокаті історична драма «Таємний щоденник Симона Петлюри»
06.09.2018, Broadcast
В прокаті історична драма «Таємний щоденник Симона Петлюри»

Сьогодні, 6 вересня, стартує прокат нового українського фільму – історичної драми «Таємний щоденник Симона Петлюри», яка розповість про часи вітчизняної історії періоду УНР, коли Україна здобула, та не змогла втримати незалежність.

Україна, 1917 – 1921 роки. Триває відчайдушна боротьба за незалежність Української Народної Республіки. Лідер УНР Симон Петлюра намагається стримати агресію більшовицької Росії. Програвши боротьбу, Петлюра змушений емігрувати до Парижа. Але й там через дії агентів Москви його життя постійно під загрозою…

Кремлівський режим добре розумів, якою загрозою для них є Головний отаман Української Народної Республіки Симон Петлюра навіть в еміграції без влади і без війська. Тому і була спланована керівництвом каральних органів ВЧК ГПУ акція вбивства в Парижі лідера українського національного руху Симона Петлюри і судового процесу над його вбивцею Самуїлом Шварцбардом.

Головний сценарист Михайло Шаєвич, а також Олександр Шевченко працювали над створенням сценарію шість років. Зйомки почалися у лютому і продовжувалися до липня 2017 року. Знімальні майданчики знаходились у Львові, Києві, Київській області, Парижі, а також на території кіностудії ім. Довженка і павільйоні, де була збудована велика декорація кількох паризьких вулиць та інтер’єрів. Так, наприклад, була відтворені вулиця Расін і ресторан «Бульйон Шартьє», біля якого було вбито Симона Петлюру. У фільмі багато історичних персонажів, зокрема, прем'єр-міністр Володимир Винниченко, якого грає Євген Нищук, президент Михайло Грушевський (Богдан Бенюк), Самуїл Шварцбард – Олег Треповський.

Роль Петлюри у стрічці виконав Сергій Фролов, який був відібраний режисером з п'яти кандидатур у ході проб та зйомок цілих сцен.

Фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» створено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського Конгресового Комітету Америки.

Режисер Олесь Янчук:

«Я дуже ретельно підходжу до кастингу: завжди роблю проби з акторами, які б вони не були талановиті й геніальні... Загалом на вибір акторів, пошиття костюмів, будівництво декорацій та підбору реквізиту пішло п'ять місяців. Самі ж зйомки тривали протягом півроку.

Цей фільм розкриває правду про постать Петлюри, який на десятиліття, а практично на ціле століття, був спаплюжений радянською пропагандою, яка зробила з нього погромника та антисеміта».

 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
10.09.2018
Лицензия IMAX Enhanced позволит пользователям выбрать устройства и контент, «обеспечивающие новый уровень качества погружения в картинку и звук».
08.09.2018
Это будет серия коротких видеороликов, в которых главными героями выступили те, кто обычно находится за кадром любимых зрителями проектов СТБ.
07.09.2018
4 сентября на канале ICTV стартует долгожданная премьера комедийного сериала «Папаньки» от «Дизель Студио».
07.09.2018
Уже четвертый раз украинцы будут выбирать блогеров нашей страны, которым доверяют.
Анонсы событий
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.