Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> UHD >> План розвитку екосистеми Samsung HDR10+ для виробників телевізорів
План розвитку екосистеми Samsung HDR10+ для виробників телевізорів
29.08.2018, Broadcast
План розвитку екосистеми Samsung HDR10+ для виробників телевізорів

QLED і Premium UHD телевізори Samsung 2018 року пройшли сертифікацію за стандартом HDR10+ (High Dynamic Range, розширений динамічний діапазон) і отримали відповідний офіційний логотип. HDR10+ – технологія нового покоління, яка забезпечує ультрависоку якість зображення і найяскравіші враження при перегляді. Вона дозволяє демонструвати фільми й інший відеоконтент саме так, як задумували режисери та кіностудії.

Технологія HDR10+ допомагає оптимізувати рівень яскравості в кожній сцені, використовуючи динамічні метадані, тому зображення на екранах телевізорів Samsung виглядає більш глибоким і реалістичним, з максимально яскравими світлими відтінками і насиченими темними тонами. Завдяки програмі сертифікації за стандартом HDR10+ глядачі зможуть отримати абсолютно новий досвід перегляду. У планах Samsung – подальший розвиток екосистеми HDR10+.

У число найбільш відомих партнерів Samsung з розвитку технології HDR10+ входить компанія TP Vision, яка відповідає за розробку, виробництво і просування телевізорів Philips. Вона впровадить підтримку технології HDR10+ у всю лінійку 4K-телевізорів в наступному році. Компанія V-Silicon (в минулому – Sigma Designs) продемонструє технологію HDR10+ на своєму стенді на виставці IFA 2018.

Кінокомпанія Warner Bros. також продовжить створення контенту з підтримкою HDR10+, який стане доступний для домашнього перегляду в 2018 році. Крім того, Samsung уклала партнерство з Twentieth Century Fox для стандартизації ліцензування HDR10+. Це дозволить зробити процес розробки матеріалів з використанням технології більш простим і зручним, точніше втілити творчий задум режисерів на екрані і поліпшити враження від перегляду для всіх аудиторій. Twentieth Century Fox готується до випуску декількох фільмів і планує їх анонсувати найближчим часом.

В Європі популярний VoD-провайдер Rakuten TV планує співпрацю з Samsung Electronics, щоб надавати доступ до контенту в HDR10+ глядачам в регіоні.

Теги:     HDR10+    HDR    Samsung
 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
10.09.2018
Лицензия IMAX Enhanced позволит пользователям выбрать устройства и контент, «обеспечивающие новый уровень качества погружения в картинку и звук».
08.09.2018
Это будет серия коротких видеороликов, в которых главными героями выступили те, кто обычно находится за кадром любимых зрителями проектов СТБ.
07.09.2018
4 сентября на канале ICTV стартует долгожданная премьера комедийного сериала «Папаньки» от «Дизель Студио».
07.09.2018
Уже четвертый раз украинцы будут выбирать блогеров нашей страны, которым доверяют.
Анонсы событий
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.